סטודיו לבלט וכוריאוגרפיה «OR» בראשון לציון - לא סתם סטודיו לבלט או בית ספר לריקוד, אלא עולם של יופי וחן, שבו ריקוד - זה לא רק שיעור, אלא האנרגיה של החיים, את היכולת לחיות, לנשום ולחבר את הקרקע עם השמים. הריקוד נותן כנפיים, תחושה של חופש, הזדמנות לגעת בעננים, להבין ולאהוב את אחת האמנויות הקשות ביותר.. הריקוד - הוא גם תרבות הגוף והיכולת להשיג את מקסימום היכולות הפיסיות שלו.. הריקוד מפתח עמידות, גמישות, משמעת, רוח צוות, אחריות וטעם טוב

בית הספר לכוריאוגרפיה שלנו - הוא המפתח להצלחת הריקוד בכל כיוון. כוריאוגרפיה לילדים מאפשרת יצירת יציבות וזקיפות טובה, קואורדינציה, פיתוח הגמישות, גוף חטוב וביטחון עצמי. כמו כן אנו מספקים שיעורי ריקוד למבוגרים.

בשיעורי סטודיו שלנו מלמדים מגוון רחב של ריקודים : קצבי, מודרני מזרחי, סגנונות מעורבים, הרפיה באמצעות ריקוד להקלה על מתח ,באווירה נעימה וידידותית.

המנהלת האמנותית של הסטודיו היא גברת אולגה רוגוב - מורה בעלת תואר כבוד, במאית וכוריאוגרפית. אולגה רוגוב בוגרת האוניברסיטה הלאומית לתיאטרון ,קולנוע וטלוויזיה ובית הספר לבלט בעיר קייב שבאוקראינה. היא השתתפה בהפקות בלט רבות של תיאטראות מפורסמים במדינות שונות, ומחזיקה בתפקיד המורה-מנהל של תחרויות ופסטיבלים שונים. ניהלה קבוצות ריקוד בלט לילדים בישראל ובאוקראינה והתאימה ריקודים לזמרים מפורסמים, שחקי קולנוע ותיאטרון, רקדני בלט ,קרקסים וספורטאים.

במהלך עבודתה בבתי ספר שונים לבלט ביימה פעילויות פדגוגיות מוצלחות בז'אנרים וסגנונות מקוריים, כיתות אמן והופעות נרחבות במקומות שונים.

. אולגה רוגוב הינה זוכת תחרויות ופסטיבלים רבים ומאז 2015 עבדה כמורה לבלט בקונסרבטוריון בירושלים.

כל השירותים של סטודיו «OR»:

1. הכנה לבלט לקטנים ביותר (4-5 שנים) (5-6 שנים

2. בלט ל – "נסיכות הקטנות" (6-8 שנים)

3. יסודות הכוריאוגרפיה – קבוצה אמצעית (9-11 שנים)

4. בלט קלאסי, מודרני וג'אז (12-14 שנים)

5 בלט מודרני, ניאו-קלאסי, אלתור (15-17 שנים)

6.בודי-בלט (18-40 שנים)

7.בלט למבוגרים (40+)

8. קבוצה לנשים "ריקוד רפואי" (40+) תכנית :. יסודות בלט, זומבה, מחול מודרני, תרגילי מתיחה, ריקודי בטן ,ריקודים מזרחיים ושילוב סגנונות.

9. שיעורים פרטיים בכוריאוגרפיה ,בלט וסגנונות ריקוד אחרים.

10. תיאטרון הריקוד (גילאים 6-8),(גילאים 9-10)

11. קבוצות הרפיה "ריקוד ותנועה"

רוצים לצבור מצב רוח טוב דרך הריקוד , להרגיש את אנרגיית החיים וליהנות מהצלחתכם בעולם ההרמוניה ,המוסיקה ,היופי ומצב הרוח הטוב?

בואו לסטודיו לבלט וכוריאוגרפיה "OR".