סטודיו לבלט וכוריאוגרפיה «OR» - הינו סטודיו ייחודי לנסיכות אמתיות,, להוריהן ולכל מי שרוצה ללמוד את האמנות הייחודית של הריקוד. זוהי סביבה ייחודית שנוצרה עבור התפתחות גופנית ואסתטית של ילדיכם.

הרעיון של פתיחת סטודיו בראשון לציון הוא של גברת אולגה רוגוב כוריאוגרפית מנוסה בעלת השכלה גבוהה ותארים רבים בלימוד אומנות הבלט. מניסיונה רב השנים ,פיתחה שיטה ייחודית ומקורית ללימוד והוראת אומנות הבלט לילדים ומבוגרים., כמומחית במקצועה , היא תמיד מחפשת פתרונות יצירתיים וטקטיקות חדשות של הוראה והפקה של ריקודים מסוגים שונים. הרוח הניסויית שלה והחיפוש אחר אפשרויות חדשניות הן המתכון למשיכת תשומת הלב ממי שכבר מכיר את רזי אומנות הבלט וכן מאלו שרוצים להכירן.

הסטודיו משלב עולם נפלא של הריקוד הקלאסי עם העכשווי והמודרני ,ללא הגבלות גיל או רמות מקצועיות. המטרה העיקרית של הסטודיו לא רק ללמד את היסודות של המחול הקלאסי, אלא גם לפתח את הפוטנציאל היצירתי, גילוי החזון האמנותי, האינטראקציה עם בן זוג של כל ילד. בסטודיו ,הילדים מכירים את הצדדים היפים ביותר ואת כישוריהם לריקוד הקלאסי. ההכשרה בסטודיו תקנה להם את היכולת לנוע בחינניות וביציבות ותעשיר את עולמם הפנימי. תוכניות לימוד ספציפיות פותחו למגוון קבוצות גילאים החל מגיל 4 ועד למבוגרים.

בסטודיו בלט "OR" מגוון רחב של תחומים : יסודות הכוריאוגרפיה, התעמלות בלט, בלט קלאסי, בלט מודרני, ג'אז, ניאו-קלאסי, אלתור, בודי-בלט, מחול, כיתות תיאטרון ומחול לנשים ושיעורים אישיים לאלה שרוצים להצטרף לעולם הבלט או לשפר את כישוריהם. הילדים לוקחים חלק בהפקות והופעות מחול רבות.

הסטודיו לבלט וכוריאוגרפיה "OR" פותח את שעריו בפני כל אוהבי עולם הריקוד.

 

טלפון : 054-2595577

עולם הבלט בראשון לציון

לקרוא עלינו מאמר polosa.co.il